Оренда авто Івано-Франківськ

Розхід : 10.0л
оренда авто в івано франківську оренда авто в івано франківську

Volkswagen Tiguan

  Період оренди Ціна за одну добу
26+ діб: 30€
17-25: 33€
8-16 діб: 38€
4-7 діб: 45€
1-3 доби: 47€
  Застава: 550€
 2.0 л (200 к.с.)  10.0 л/на 100 км
 Автомат  5 місць
 Бензин  Кондиціонер
  Мінімальний вік водія 21рік

Volkswagen Tiguan

Це міський кроссовер якому немає конкурентів. Автомобіль визнаний найкращим у своєму класі багатьма автомобільними критиками. Під капотом у даного екземпляра дволітровий двигун з турбонаддувом, який видає 200 кінських сил. Тігуану не страшні ні високі бордюри, ні глибокі ями, адже його кліренс 20 см, а особлива будова переднього бамперу практично унеможливлює його пошкодження. Інтер’єр, як у всіх німцях виглядає стримано. Цікаво зроблена система підігріву та охолодження повітря у салоні - у автівці аж 8 повітряних дефлекторів, в той час як у конкурентів лише 4. Ззовні автомобіль виглядає дуже яскраво, його легко впізнати у потоці. Незалежна підвіска згладжує усі нерівності, яких на наших дорогах хоч відбавляй. Загалом перелічувати переваги Volkswagen Tiguan можна дуже довго, але краще просто раз проїхатися на ньому і самому це відчути. Прокат авто у Івано-Франківську не тільки зекономить вам час та сили, але і дасть змогу відчути всі переваги даного авто.

Чому у нас вигідна оренда авто в Івано-Франківську?

Вигідно
У нас найкращі ціни в області
Cars if - оренда авто
Комфортно
Всі наші автомобілі у хороших комплектаціях
Швидко
Оформлення оренди всього за 10 хвилин!
безпека
Безпечно
Ми працюємо офіційно, всі автомобілі застраховані

Часті питання

фото
фото
дорога
Які документи потрібні для оренди авто?
Паспорт (український, або ж закордонний для нерезидентів), ідентифікацій код, (для громадян України) водійське посвідчення будь-якого зразку.
Що таке депозит і який його розмір?
Депозит або ж застава, це сума яку ви залишаєте беручи авто у оренду. Вона повертається при поверненні автомобіля і дорівнює 250-600 євро (в залежності від класу автомобіля). Заставу можна залишити у будь-якій валюті.
Який ліміт по пробігу?
Добовий ліміт по пробігу складає 250 км. Тобто якщо ви берете авто на 10 днів, ваш ліміт складе 2500 км. При перевищенні ліміту необхідно доплачувати за 0.1 євро / 1 км.
Де можна отримати та повернути авто?
Отримати та повернути авто можна за адресою вул. Гетьмана Мазепи 168 або вул. Андрія Мельника 10. Також можлива доставка автомобіля за вашою адресою, ціна обговорюється індивідуально.Доставка до аеропорта та вокзалу коштує 200 грн.
На який мінімальний термін можна орендувати авто?
Мінімальний термін оренди складає один день.
місце
м. Івано-Франківськ,вул. Гетьмана Мазепи, 168  
годинник
Без вихідних: 8:00–21:00
© 2021 Cars.if
  

Оставить заявку